تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری

بسته‌های سرمایه‌گذاری به وسیله سازمان‌های متولی جذب سرمایه‌گذار تهیه می‌شود تا سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در یک بخش جغرافیایی (استان-منطقه آزاد-منطقه ویژه-شهرداری) یا یک بخش اقتصادی (پتروشیمی-نفت و گاز- گردشگری- مواد غذایی-کشاورزی و...) آشنا کند.


بسته‌های سرمایه‌گذاری به وسیله سازمان‌های متولی جذب سرمایه‌گذار تهیه می‌شود تا سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در یک بخش جغرافیایی (استان-منطقه آزاد-منطقه ویژه-شهرداری) یا یک بخش اقتصادی (پتروشیمی-نفت و گاز- گردشگری- مواد غذایی-کشاورزی و...) آشنا کند. در این بسته‌ها ابتدا فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش مورد نظر با توجه به اهداف کلان‌، سیاست‌های بالادستی‌، زیر‌ساخت‌ها، قابلیت‌ها و محدودیت‌های بخش‌، احصاء شده و اولویت‌بندی می‌شوند. پس از آن بر اساس منابع و سیاست‌های کلان سازمان برای تعدادی از عنوان‌های اولویت‌دار طرح‌های امکان‌سنجی مقدماتی Pre-FS و برای تعدادی طرح‌های امکان‌سنجی کامل FS تهیه می‌شود.
موسسه سپینود شرق با توجه به بیش از ده سال تجربه د‌ر حوزه مشاوره سرمایه‌گذاری و عضویت در مجامع تخصصی و علمی‌، بسته‌های سرمایه گذاری را یکی از راه‌های موثر جذب سرمایه‌گذار (داخلی یا خارجی) می‌داند و در این راستا آمادگی خود را جهت تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری برای وزارت‌خانه‌ها‌، استانداری‌ها‌، شهرداری‌ها، سازمان‌ها، مناطق آزاد و مناطق ویژه اعلام می‌نماید.

 

از جمله کارهای انجام شده در این حوزه تهیه بسته سرمایه گذاری استان لرستان به درخواست استانداری استان لرستان شامل 19 طرح توجیهی مقدماتی در زمینه های صنعتی و کشاورزی می باشد. همچنین یک بسته سرمایه گذاری برای شورای عالی مناطق آزاد تدوین شده که 35 طرح توجیهی مقدماتی در زمینه های گردشگری و صنعتی را در بر می گیرد.بسته سرمایه گذاری دیگری نیز برای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش شامل 9 طرح توجیهی مقدماتی  تهیه شده است.بسته سرمایه گذاری استان اردبیل به سفارش سازمان گسترش و نوسازی ایران در این موسسه شامل 15 طرح توجیهی مقدماتی و کامل بوده است . در بهمن ماه سال 1398 نیز بسته سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند اروند با 35 طرح توجیهی در زمینه های خدمات و صنعت و گردشگری رونمایی شد.

 

در صورت نیاز به سفارش بسته های  سرمایه گذاری با کارشناسان موسسه سپینود شرق تماس بگیرید :02126358608

 

نظرتان را ثبت کنید