طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب

طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب

تاریخ پروژه : بهار99
کارفرما : آقای دکتر دولتیاری

طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب

طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب

 

 

 

جاذبه‌های گردشگری پتانسیل موجود برای توسعه اقتصادی در هر منطقه به شمار می­روند و با توسعه مناطق و روی آوردن گردشگران فرصت‌های شغلی بیشتری ایجادشده و این امر سبب افزایش درآمد، کاهش مهاجرت و سرانجام سوق مناطق به سمت تعادل و توازن خواهد شد.

ایجاد مراکز و مجتمع­های گردشگری باعث ارتقاء سطح رفاهی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری کشور شده و در راستای سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی در جهت افزایش ظرفیت گردشگری کشور می‌باشد.

 

گردشگری، به عنوان یک فعالیت خدماتی گسترده، متنوع، زودبازده و پویا، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری در مناطق برخوردار از جاذبه­های گوناگون فرهنگی، تاریخی و طبیعی بکر است.

 

گردشگری در کشورهای توسعه‌یافته، نقش مهمی را در احیاء و متنوع سازی اقتصادی جوامع ایفا می‌كند، به صورتی كه بسیاری از كشورها این فعالیت اقتصادی را منبع درآمدزایی و اشتغال‌زایی برای خود قرار داده و توانسته‌اند وضعیت فقر و بیکاری را در كشور خود بهبود بخشند.

 

شهرستان آران و بیدگل با برخورداری از جاذبه­های تاریخی و طبیعی فراوان پذیرای تعداد زیادی از گردشگران از استان­های مختلف کشور است و خانواده‌ها از نقاط دور و نزدیک به این شهرستان سفر می‌کنند.

وجود پتانسیل­های فراوان برای جذب گردشگر به این شهرستان و افزایش تعداد گردشگران موجب شده است که امکانات موجود جوابگوی نیاز مسافران نباشد.

 

 

 

طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب

 

وﯾﮋﮔﯽ های طبیعی اﯾﻦ ﻣﻨﻄﻘﻪ، ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه جاذبه‌ها و ﭼﺸﻢ­اﻧﺪازﻫﺎي ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ و ﺗﺎرﯾﺨﯽ اﯾﻦ ﻧﺎﺣﯿﻪ را ﺑﻪ ﯾﮑﯽ از ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺴﺘﻌﺪ ﺗﻮﺳﻌﻪ اکوتوریسم تبدیل نموده است.

 

همچنین وجود مناطق گردشگری مهمی همچون اصفهان، کاشان، نطنز و سایر بخش های استان اصفهان به اهمیت آن افزوده است.

 

این طرح متعلق به شرکت مجتمع گردشگری مرنجاب برای طرح توجیهی مجتمع گردشگری مرنجاب با مساحت 21،475 مترمربع در سال در شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان می‏باشد.

 

 

کارفرما: آقای دکتر دولتیاری

 

نظرتان را ثبت کنید

1 نظر

  • احمد غفوری 29 خرداد 1400 - 11:41

    با سلام برای ارائه بیزنس پلن خدماتی فروش بیمه در بستر آنلاین به سرمایه گذار چه نوع بیزنس پلنی اراده دهیم برای محاسبات مالی از سیستم بوجه بریم یا fs ?? در صورتی که نمونه ای هست لطفا به بنده ارائه فرمایید جهت مطالعه