طرح توجیهی فنی اقتصادی پروژه برج باغ مسکونی یافت آباد

طرح توجیهی فنی اقتصادی پروژه برج باغ مسکونی یافت آباد

گروه ها : طرح توجیهی فنی اقتصادی(امکان سنجی)بخش گردشگری
تاریخ پروژه : پاییز 98

 

نام متقاضی:آریا سازه تالی

خلاصه طرح

خلاصه طرح توجیهی فنی اقتصادی پروژه برج باغ مسکونی یافت آباد

 
تاریخ پروژه : پاییز 98

نام متقاضی:آریا سازه تالی

 

پروژه برج باغ مسکونی یافت آباد، واقع در منطقه 18 شهرداری تهران، بلوار معلم و در نبش میدان معلم قرارگرفته است. این مجتمع در زمینی به وسعت حدود 7500 مترمربع با زیربنای کل 37000 مترمربع توسط شرکت "آریا سازه تالی" ساخته خواهد. دو ساختمان مجزا با 4 بلوک مسکونی و دوطبقه پارکینگ در طبقات منفی یک و دو در این طرح لحاظ شده اند. طبقه همکف مختص قرارگیری لابی و واحدهای خدماتی و تجاری است. همچنین، 8 طبقه مسکونی بر بروی همکف ساخته خواهد شد. در کل این پروژه شامل 400 واحد مسکونی با 2000 مترمربع فضای تجاری و خدماتی می‌باشد.
مطالعات امکانسنجی این پروژه شامل بررسی بازار مسکن در سطح منطقه و شهر تهران، مطالعات فنی، مالی و اقتصادی توسط "موسسه مطالعاتی سپینود شرق" انجام شده است. در این مطالعات امکانسنجی، الزامات فنی مورد نیاز، جریانات نقدی و صورتحساب سود و زیان در طی دوران ساخت و بهره برداری برای سرمایه گذاران محاسبه و تحلیل شده است. همچنین، استراتژی های مختلف برای میزان سرمایه گذاری و حجم فروش بررسی شده اند. طی بررسی های انجام شده، نرخ بازده داخلی طرح مناسب بوده و سرمایه گذاری در این طرح، علاوه بر عواید مالی مناسب، بخشی از نیاز مسکن در منطقه را نیز برآورده خواهد کرد.

 

حسن انجام کار همه پروژه ها ...

حسن انجام کار شرکت آریا سازه تالی

حسن انجام کار شرکت آریا سازه تالی

نظرتان را ثبت کنید

1 نظر

  • فاطمه موسوی

    سلام به شما و خسته نباشید من قصد خرید خانه توی اون منطقه رو دارم. میخواستم ببینم میشه الان ثبت نام کرد؟ تا کی فرصت داره برای پیش خرید کردن؟ ممنون

    سپینود شرق:
    با سلام و احترام لطفا شماره تماستان را اعلام فرمایید تا هماهنگی لازم انجام شود