7 محور کسب‌و‌کار بانکی در بانک ملت

7 محور کسب‌و‌کار بانکی در بانک ملت

گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل بانک ملت اظهار کرد: این بانک با تاکید بر بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم ارائه خدمات به موسسات غیرمجاز، در اجرای این بخشنامه مصمم است.

  • 11 خرداد 1394
  • 2685
7 محور کسب‌و‌کار بانکی در بانک ملت

گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل بانک ملت اظهار کرد: این بانک با تاکید بر بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم ارائه خدمات به موسسات غیرمجاز، در اجرای این بخشنامه مصمم است.

گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل بانک ملت اظهار کرد: این بانک با تاکید بر بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر عدم ارائه خدمات به موسسات غیرمجاز، در اجرای این بخشنامه مصمم است. به گزارش روابط عمومی بانک ملت، علی رستگار در جمع مدیران ارشد این بانک تحلیل فرصت‌های پیش رو و استفاده حداکثری از آنها، نوسازی شبکه شعب به‌ویژه از نظر نیروی انسانی، تشخیص و شناسایی نیازهای مشتریان، طراحی محصولات جدید، رصد بازار و موقعیت رقبا و اتخاذ رویکرد جدید در حوزه بین‌الملل برای ارتقای توان رقابتی بانک را از جمله موارد مهمی خواند که باید به‌صورت جدی برای شرایط پس از تحریم در دستورکار قرار گیرد.
وی ادامه داد: اتخاذ تدابیر لازم و تقویت شبکه موجود در صورت تداوم تحریم‌ها، طراحی سناریوهای مختلف برای افزایش کارمزدهای ارزی و طراحی سناریوهای مختلف برای وصول مطالبات ارزی نیز از جمله اقداماتی است که در صورت تداوم تحریم‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد. رستگار اظهار کرد: در سال جاری در کنار تحقق اهداف و ایفای مسوولیت‌های اجتماعی و اقتصادی،
۷ محور باید مورد توجه قرار گیرد که محور نخست اهمیت نیروی انسانی است. وی محور دوم را تقویت ارزش مادام‌العمر برای مشتریان ذکر کرد و ادامه داد: افزایش سهم از سبد مشتریان باعث ارتقای سطح رضایت آنان و درآمدهای حاصله از مشتری در همه فعالیت‌ها می‌شود. سومین محور مورد تاکید مدیرعامل بانک ملت، تمایز در رضایتمندی مشتریان بود. به گفته وی مشتریان از بانک ملت توقع خدمات متمایزی دارند. رستگار با اشاره به این نکته که کسب‌و‌کار بانک بدون مشتری معنا ندارد، اضافه کرد: ارائه خدمات برتر، تشکیل زنجیره ارزش برای مشتریان، خلق و توسعه محصولات جدید و  تقویت زیرساخت‌های ارتباط با مشتری از مواردی است که باید به‌صورت جدی در دستورکار قرار گیرد. مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که محور چهارم پیشگامی در بازار است، تاکید کرد: بانک ملت در بازار سرمایه و سیستم بانکی پیشگام است و رقبا همواره بانک ملت را زیر نظر دارند. مدیرعامل بانک ملت، محور پنجم را استقلال مالی شعب خواند و اضافه کرد: این پروژه، پروژه بسیار خوبی بود که متاسفانه نیمه کاره رها شد، اما این طرح باید امسال جدی گرفته شده و اجرایی شود و بر اساس آن هر شعبه به‌عنوان یک واحد تجاری، درآمد و هزینه خود را مدیریت کند. رستگار، محور ششم را افزایش رضایتمندی ذی‌نفعان اعم از کارکنان، مشتریان، سهامداران، دولت و جامعه دانست و گفت: همسویی ذی‌نفعان با سازمان، موفقیت بانک را تضمین خواهد کرد. وی با اعلام افزایش بهره‌وری به‌عنوان محور هفتم تاکید کرد: کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری باید با دقت مورد توجه و عمل قرار گیرد.

نظرتان را ثبت کنید