22 توصیه سرمایه گذاری از 22 سرمایه گذار بزرگ دنیا

22 توصیه سرمایه گذاری از 22 سرمایه گذار بزرگ دنیا

بعضی از اسطوره های سرمایه گذاری، سقوط های هولناکی را پیش بینی کردند که اتفاق افتادند و بدون کمترین ضرر به راهشان ادامه دادند. به ندرت شرکت هایی پیدا میشوند که بتوانند مانند این اسطوره ها سرمایه شان را از میلیون به بیلیون دلار تبدیل کنند در عرض 1 روز فقط !

  • 19 اردیبهشت 1394
  • 4049
22 توصیه سرمایه گذاری از 22 سرمایه گذار بزرگ دنیا

بعضی از اسطوره های سرمایه گذاری، سقوط های هولناکی را پیش بینی کردند که اتفاق افتادند و بدون کمترین ضرر به راهشان ادامه دادند. به ندرت شرکت هایی پیدا میشوند که بتوانند مانند این اسطوره ها سرمایه شان را از میلیون به بیلیون دلار تبدیل کنند در عرض 1 روز فقط !

اینجا 22 توصیه از 22 سرمایه گذار بزرگ دنیا را داریم تا به شما کمک کند بهترین سرمایه گذاری ها را انجام دهید :

بعضی از اسطوره های سرمایه گذاری، سقوط های هولناکی را پیش بینی کردند که اتفاق افتادند و بدون کمترین ضرر به راهشان ادامه دادند. به ندرت شرکت هایی پیدا میشوند که بتوانند مانند این اسطوره ها سرمایه شان را از میلیون به بیلیون دلار تبدیل کنند در عرض 1 روز فقط !

اینجا 22 توصیه از 22 سرمایه گذار بزرگ دنیا را داریم تا به شما کمک کند بهترین سرمایه گذاری ها را انجام دهید :

“قیمت چیزی است که پرداخت میکنید, ارزش چیزی است که بدست می آورید. فرقی نمیکند جوراب باشد یا سهام, من ترجیح میدهم کالای تجاری با کیفیت بخرم وقتی قیمتش در بازار پایین است”  __وارن بافت(ارزش خالص سرمایه  39$ بیلیون دلار)

“من فقط به این دلیل ثروتمندم چون میدانم چه وقتی در اشتباهم… من فقط از طریق شناسایی اشتباهاتم نجات یافتم.” __جورج سوروس (ارزش خالص سرمایه 22$ بیلیون دلار)

“شما در این تجارت یاد میگیرد : اگر دنبال دوست میگردی, یک سگ بخر.”__کارل آیکان (ارزش خالص سرمایه 13$ بیلیون دلار)

“پافشاری کنید—شکست را قبول کنید. اگر خوشحالی که پشت میز کارت بشینی و هیچ ریسکی متقبل نشی, شما برای 20 سال آینده تان نیز پشت همان میزتان خواهید بود” __دیوید رابنشتاین (ارزش خالص سرمایه 2.8$ بیلیون دلار)

“بیش از هرچیزی, فرقی که بین یک فردی که از بیشترین ظرفیتش استفاده میکند با کسی که هیچوقت این کار را انجام نمیدهد در میل به دیدن خود و دیگران بطور مفعول است.”__ری دالیو (ارزش خالص سرمایه 6.5$ بیلیون دلار)

“اول از همه من از غریزه ام پیروی میکنم, تجربیاتی که من طی سالیان بدست آوردم و احساسی که چه وقت , وقت خرید سهام است, همان چیزی است که شم اقتصادی مینامم.“__آلیشر آسمانوف (ارزش خالص سرمایه 18.1$ بیلیون دلار)

“هرکسی که الان سرمایه گذاری نمیکند,فرصت عظیمی را از دست میدهد.”__کارلوس اسلیم (ارزش خالص سرمایه 69$ بیلیون دلار)

“ایده پیش بینی اوضاع بطور معمول کلید سرمایه گذاری و تجارت است. شما نمیتوانید منتظر یک فرصت باشید تا رویت شود. باید فکر کنید “اینجا همان جایی است که افراد و شرکت های دیگر در چنین شرایطی انجام دادند. حالا, در این شرایط جدید,این مدیریت چگونه رفتار خواهد کرد؟” __اِدی لمپارد (ارزش خالص سرمایه 3$ بیلیون دلار)

“هرچقدر پیرتر میشوم, بیشتر راهی را که میخواهم بروم واضح تر میشود. اگر میخواهید به شکار فیل بروید, دنبال خرگوش ندوید.”__تی. بون پیکنز (ارزش خالص سرمایه 1.4$ بیلیون دلار)

“اگر پانزده تصمیم مهم مان را بر روی نمودار ببرید, ما کاملا بر روی میانگین حرکت کردیم.ما احساساتی نشدیم, اما فوق العاده صبور بودیم. شما به اصولتان وفادار میمانید و وقتی فرصت ها پدیدار شدند,با تمام توانتان آنها را به چنگ می آورید.”__چارلی مانگر (ارزش خالص سرمایه 1$ بیلیون دلار)

“تا زمانی که از بازی سرمایه گذاری لذت میبرید و تکالیفتان را انجام میدهید, در بازی هستید. به همین خاطر است که من نمایش را اینچنین سرگرم کننده میکنم. چون اگر علاقه ای نداشته باشید, یا فرصت را از دست میدهید یا پولتان را.”__جیم کرامر (ارزش خالص سرمایه 100$ بیلیون دلار)

“تجربه من طی سالیان مشخص کرده است که اکثر مردم که به ثروت عظیمی دست پیدا کرده اند, ثروت را به عنوان هدف اصلیشان تعیین نکرده بودند. ثروت چیزی بیش از محصول فرعی نیست, نه یک انگیزه اصلی.”__مایکل میلکان (ارزش خالص سرمایه 2.1$ بیلیون دلار)

“این کمپانی ارزان است, آن کمپانی ارزان است, اما در کل روند اقتصادی میتواند تمام قواعد را به هم بریزد. کلید موفقیت در صبر کردن است. بعضی وقت ها سخت ترین کاری که باید انجام دهید,انجام ندادن هیچ کار است.”__دیوید تِپِر (ارزش خالص سرمایه 5$ بیلیون دلار)

“سرمایه گذار فردی باید همانند یک سرمایه گذار رفتار کند ,نه بورس باز. این به آن معناست بتواند هر خریدی که میکند در هر قیمتی توجیه اقتصادی داشته باشد و بتواند ثابت کند خریدی که کرده ارزشش بیشتر از پولی است که پرداخت کرده.”__بنجامین گراهام (ارزش خالص سرمایه نامعلوم)

“به عنوان یک بورس باز باید آشوب و بی نظمی را در آغوش بیگیرید.” __لویز بیکان (ارزش خالص سرمایه 1.4$ بیلیون دلار)

“کجا میخواستید باشید همیشه در کنترلتان است, هیچوقت آرزویش را نداشته باشید بلکه معامله کنید و همیشه, اول و مهمتر از همه مواظب کل سرمایه تان باشید. بعد از مدتی حجم دیگر مطرح نیست. فقط به این بستگی دارد که آیا 100$ سرمایه تان برگشت دارد یا نه؛ حالا چه 10 دلار باشد چه 10000 دلار.”__پاول تودار جونز (ارزش خالص سرمایه 3.2$ دلار)

“سرمایه گذاران ارزش بدنبال جریان مالی هستند. اگر شرکتی بتواند بر روی جریان مالی اش برای 5 یا 6 سال آینده مقاومت داشته باشد؛ سرمایه گذاری خوبی است. فقط سرمایه گذاران امید دارند جریان مالی شرکت –و همچنین ارزش آن- زودتر از موعود پیش بینیشان سقوط نکند.”__پیتر دیل (ارزش خالص سرمایه 1.5$ بیلیون دلار)

“تجربه کار با تازه کاران به من نشان داده, آنها بیش از 3 تا 5 بار بطور حجیم معامله میکنند. آنها ریسکی معادل 5 تا 10 درصد بر روی هر معامله می پذیرند که این بشدت اشتباه است و باید 1 تا 2 درصد ریسک باشد. بار احساساتی معاملات بورس قابل توجه است؛ در هر روز خدا, میتونم میلیون ها دلار از دست بدهم. اگر زیان را شخصی سازی کنید نمیتوانید دیگر معامله کنید.”__بروس کاونر (ارزش خالص سرمایه 4.3$ بیلیون دلار)

“وقتی سهام میخرید, از خودتان بپرسید, آیا حاضرید کل شرکت را بخرید؟”__ رنه رایوکن (346$ میلیون دلار)

“فکر کنم بهتر است یاد بگیرید که در پشت هر شاخص قیمتی شرکتی وجود دارد و تنها یک دلیل وجود دارد که ارزش سهام آن افزایش می یابد. شرکت ها از بد به خوب تبدیل میشوند یا شرکت های کوچک توسعه می یابند.” __پیتر لیچ (ارزش خالص سرمایه 352$ میلیون دلار)

“زمان بیشترین بدبینی نسبت به قیمت, بهترین زمان خرید است و زمان بیشترین خوشبینی نسبت به یک قیمت بهترین زمان برای فروش است.”__جان تمپلتون (ارزش خالص سرمایه 20$ میلیون دلار)

“اگر از ازدست دادن 20$ پولتان در سهام بیم دارید, بورس جای خوبی برای شما نیست.”__جان بوگلی (ارزش خالص سرمایه 4$ میلیون دلار).

 

 

نظرتان را ثبت کنید