کتاب طراحی کسب و کار شرکت سرمایه‌ گذاری راهبردی نوین بستر

  • 21 مرداد 1399
  • 1061
کتاب طراحی کسب و کار شرکت سرمایه‌ گذاری راهبردی نوین بستر

هدف این کتاب آماده‌سازی یک دستورالعمل قابل فهم و دارای ساختار برای راهنمایی کسانی که می‌خواهند تجارت کوچکی را آغاز کنند یا...

کتاب طراحی کسب و کار شرکت سرمایه‌گذاری راهبردی نوین بستر (سهامی خاص)

مترجم: بابک حاجیان

هدف این کتاب آماده‌سازی یک دستورالعمل قابل فهم و دارای ساختار برای راهنمایی کسانی که می‌خواهند تجارت کوچکی را آغاز کنند یا شغل آزاد خود را داشته باشند، می‌باشد. این راهنمایی‌ها به طور خلاصه نحوه عملکرد کسب و کار را بیان می‌کند. همچنین ممکن است جنبه‌های بیشتری از ارزیابی و تشکیل یک تجارت را مورد بررسی قرار دهد. برای مدیران بلند پرواز، اطلاعات ساختار و ارزیابی NVQ به طور یقین مفید خواهد بود. البته ابتدا باید ببینیم که هدف خواننده از طرح کسب و کار چیست؟

مهمتر از همه، تحلیل دقیقی جزئیات مختلف جنبه‌ های کار است که در واقع معیاری برای کارفرمایان اقتصادی و بالقوه است تا بتوانند با استفاده از آن ریسک‌ها، ضرر و زیان، منافع بالقوه و دیگر موارد را مورد ارزیابی قرار دهند. این کتاب عمداً به شکلی طرح‌ریزی شده که به طور مداوم سوالاتی را در ذهن خواننده بر می‌انگیزد و وی را تشویق می‌کند تا رابطه این سوالات را با موقعیت کاری خود بیابد. سعی کنید در هر مرحله این سوالات را از خود بپرسید تا دچار مشکلات مراحل ابتدایی نشوید. بزرگ‌ترین مشکل موسسات بازرگانی کوچک، سپری کردن سال‌های اولیه فعالیت می‌باشد. اطلاعات اولیه از روند برنامه‌ریزی و سازماندهی یک کار به طور حتم می‌تواند در صورت وجود شرایط لازم، شانس موفقیت را افزایش دهد. در واقع هدف عمده و دوم این کتاب، کمک به افزایش شانس موفقیت موسسات بازرگانی می‌باشد.

نظرتان را ثبت کنید