کتاب خلق مدل کسب و کار

  • 17 دی 1396
  • 2702
کتاب خلق مدل کسب و کار

خلق مدل کسب و کار کتابی مرجع، عملی و الهام بخش برای تمام کسانی است که برای بهبود مدل کسب و کار و یا طراحی مدل کسب و کار جدید تلاش می کنند. خلق مدل کسب و کار با ارائه تکنیک‌های عملی و ...

نویسندگان: الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور

مترجمان: غلامرضا توکلی، بابک وطن دوست، حسام الدین ساروقی و بهامین توفیقی

 

کتاب خلق مدل کسب و کار

خلق مدل کسب و کار کتابی مرجع، عملی و الهام بخش برای تمام کسانی است که برای بهبود مدل کسب و کار و یا طراحی مدل کسب و کار جدید تلاش می کنند. خلق مدل کسب و کار با ارائه تکنیک‌های عملی و نوآورانه که توسط شرکت های پیشرو در سطح جهان به کار گرفته می‌شود. نحوه تفکر شما را در مورد مدل‌های کسب و کار متحول می‌کند. شما در این کتاب خواهید آموخت که چگونه به گونه‌ای نظام مند به شناخت، طراحی و پیاده سازی مدل کسب و کار جدید پرداخته و یا مدل قدیمی راتحلیل و احیا نمایید. حضور 470 متخصص استراتژی در تهیه خلق مدل کسب و کار بیانگر این نکته است که این کتاب توسط 470 استفاده کننده از تابلوی طراحی مدل کسب و کار از 45 کشور جهان به رشته تحریر درآمده است. این کتاب از طرحی یکپارچه ، مصور و ساده ای برخوردار بوده که استفاده از آن را آسان و سریع می‌سازد.

خلق مدل کسب و کار برای کسانی است که آماده کنار گذاشتن تفکر قدیمی و حرکت به سمت مدل‌های جدید و نوآور ارزش آفرینی هستند: مدیران اجرایی، مشاوران، کارافرینان و رهبران تمام سازمان‌ها.

خلق مدل کسب و کار به شما ابزارهایی اثربخش، ساده و مطمئن برای شناخت، طراحی، اصلاح و پیاده‌سازی مدل‌های کسب و کار ارائه می دهد.

نظرتان را ثبت کنید