مراحل دریافت تسهیلات ریالی از صندوق توسعه ملی

  • 8 دی 1394
  • 6626
مراحل دریافت تسهیلات ریالی از صندوق توسعه ملی

نابع صندوق توسعه ملی حاصل درصدی از درآمد فروش نفت کشور است. بنابراین به غیر از منابع محدودی که آن هم صرف مصارف خاص از پیش تعیین شده مانند توسعه کشاورزی و یا توسعه تعاون می‌گردد مابقی به صورت ارزی است.

 

منابع صندوق توسعه ملی حاصل درصدی از درآمد فروش نفت کشور است. بنابراین به غیر از منابع محدودی که آن هم صرف مصارف خاص از پیش تعیین شده مانند توسعه کشاورزی و یا توسعه تعاون می‌گردد مابقی به صورت ارزی است.

فرآیند تأمین مالی ریالی از صندوق توسعه ملی

از طریق بانک عامل انجام می‌شود با این تفاوت که صندوق توسعه ملی در هیچ فرآیندی نقش نداشته و کلیه‌ی بررسی‌ها در چارچوب قرارداد بین بانک عامل و صندوق توسعه ملی، در بانک عامل انجام می‌گردد.

این فرآیند شامل موارد زیر است:

1- پذیرش اولیه طرح بر اساس اولویت‌های ریالی صندوق توسعه ملی

2- بررسی در‌خواست‌ها در چارچوب توافقات بین بانک عامل و صندوق توسعه ملی شامل مواردی از قبیل نوع تسهیلات، سرمایه ثابت و در گردش، نوع صنعت و کشاورزی و گردشگری و ...

3- بررسی اهلیت متقاضی و ارزیابی طرح توجیهی فنی اقتصادی

4- پرداخت تسهیلات به متقاضی

finance riyalifinance riyali

 


آرشیو فرمت طرح توجیهی بانک ها

نظرتان را ثبت کنید

1 نظر

  • یعقوب کریم زاده 31 خرداد 1398 - 14:2

    فقط کلاه برداری پارتی بازی ما نه وامهای قرض الحسنه هرگز نمیتونیم دریافت کنیم چون پارتی ندارم

    سپینود شرق :
    سلام و احترام دوست عزیز بسیاری از مشتریان محترم موسسه سپینود شرق برای توسعه یا ایجاد کسب و کار خود موفق به دریافت وام بانکی خود شده اند. شروط اصلی برای دریافت وام طرح توجیهی مورد تایید بانک ، اهلیت متقاضی ، وثیقه های مورد تایید بانک، گردآوری اطلاعات مورد نیاز بانک و سایر مواردی است که موسسه سپینود شرق در حین تدوین طرح توجیهی به متقاضیان محترم وام بانکی کمک میکند.