طرح توجیهی گلخانه چیست

طرح توجیهی گلخانه

در این مطلب میخواهیم درباره طرح توجیهی گلخانه بخوانیم

  • 1 آذر 1400
  • 1472
طرح توجیهی گلخانه

چقدر درباره طرح توجیهی گلخانه میدانید ؟

طرح توجیهی گلخانه  

 

طرح توجیهی گلخانه چیست ؟

 

 

چقدر  درباره طرح توجیهی گلخانه  میدانید ؟

 

طرح توجیهی گلخانه برای راه اندازی گلخانه و برآورد وهزینه و در صورت نیاز دریافت وام از طرح توجیهی گلخانه میتوانید استفاده کنید .

امروزه محصولات متفاوتی در گلخانه‌ها برای تأمین نیازهای غذایی مردم خارج از فصل برداشت در فضای بازتولید می‌شود. خیار، گوجه، فلفل دلمه‌ای، توت‌فرنگی و انواع سبزیجات و صیفی‌جات از جمله محصولاتی هستند که کشت گلخانه‌ای آنها طرفداران زیادی دارد. تولید و عرضه محصولات گلخانه‌ای، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاران فراهم آورده تا هم از سود اقتصادی مناسبی بهره‌مند شوند و هم گام مؤثری در جهت تولید و اشتغال این سرزمین بردارند.

 

منطقه آزاد ارس در حاشیه رود ارس و با برخورداری از اراضی حاصلخیز کشاورزی و ایجاد مجتمع‌های بزرگ کشت و صنعت بزرگ با رویکرد صادرات به بازار کشورهای حوزه قفقاز و نزدیکی به کلان‌شهر تبریز به‌عنوان مرکزیت تجاری و صنعتی برتر منطقه و برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی متأثر از صنایع مستقر در آذربایجان شرقی برای توسعه تولید و بازار آن‌ها، با تکمیل زیرساخت‌های حمل‌ونقلی خود نقش مؤثری در توسعه مبادلات تجاری و اقتصادی با کشورهای حوزه قفقاز ایفا می‌کند. ظرفیتهای فراوان گردشگری، منابع معدنی غنی در مجاورت منطقه، منابع آب فراوان به علت وجود رودخانه ارس از مهم‌ترین منابع طبیعی منطقه هستند که با حاکمیت قوانین و مقررات مناطق آزاد و برخورداری از مشوق هایی چون معافیت‌های مالیاتی 20 ساله بر درآمد اشخاص حقیقی و حقوقی، معافیت مالیات بر ارزش افزوده مستثنی بودن از مقررات واردات و صادارت، سرزمین اصلی، آزادی ورود و خروج سرمایه و سود حاصل از سرمایه‌گذاری و فضای کسب و کار سهل و آسان نسبت به سرزمین اصلی بستر بسیار مناسبی برای انواع فعالیت‌های اقتصادی سودآور در حوزه‌های مختلف می‌باشد.

برای مطالعه ادامه مطلب طرح توجیهی گلخانه روی ادامه طرح توجیهی گلخانه  کلیک کنید 

 

 

نظرتان را ثبت کنید