بیزینس پلن مهاجرت-طرح توجیهی مهاجرت

بیزینس پلن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

معمولا افرادی که از شرایط مالی نسبتا خوبی برخوردار هستند می توانند از فرصت های سرمایه گذاری در این کشورها استفاده کرده و به قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور مقصد خود اقدام کنند.

  • 22 دی 1397
  • 3432
بیزینس پلن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش ها برای اخذ ویزا کار و در نهایت اخذ اقامت کشور موردنظر است.

 

با توجه به شرایط بهینه زندگی، آموزش عالی، بهداشت، درمان و زیر ساخت هایی با استانداردهای بالا در کشورهای پیشرفته (اروپایی یا امریکایی) این کشورها مقصدهای مناسبی برای افراد خارجی هستند که تمایل به مهاجرت دارند.
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش ها برای اخذ ویزا کار و در نهایت اخذ اقامت کشور موردنظر است.
سرمایه گذاری در کشورهای مختلف دارای شرایط خاصی است که در صورت واجد شرایط بود متقاضی این امکان را به آنها می دهد تا بتوانند از امکانات این ویزا استفاده کنند. معمولا افرادی که از شرایط مالی نسبتا خوبی برخوردار هستند می توانند از فرصت های سرمایه گذاری در این کشورها استفاده کرده و به قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در کشور مقصد خود اقدام کنند.
متقاضیانی که قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری به کشوری را دارند نیاز به طرح توجیهی یا طرح کسب و کار مهاجرتی دارند که بتوانند جهت اقدامات گزینشی و تعیین واجد شرایط بودن خود، آن را به سفارت ارائه کنند.


طرح کسب و کار
به زبان ساده طرح کسب و کار را میتوان، ابزاری برای هدایت و پیشبرد یک حرفه تعریف کرد. این طرح ابتدا اهداف کسب و کار را تعیین می کند و بر اساس آن مراحل انجام کسب و کار را پله به پله و با جزئیات رسم می کند. طرح توجیهی یا طرح کسب و کار مهاجرتی، شامل معرفی پروژه و فرآیند شروع تولید یک محصول تا لحظه فروش (درآمدزایی) می شود.
اجزای طرح توجیهی یا طرح کسب و کار مهاجرتی
این طرح از چهار بخش بسیار مهم تشکیل می شود، که با توجه به اهمیت موضوع مهاجرت باید هرکدام از این بخش ها با جزئیات کامل و با دقت بالا انجام شود.
در بخش اول: اطلاعات مربوط به فرد متقاضی (اعم از مدرک شناسایی یا پاسپورت، سوابق کاری، گواهی نامه ها، سوابق مالی و ...) جهت تعیین اهلیت متقاضی بررسی می شود.
در بخش دوم یا بازار: حجم تولید محصول مورد نظر در کشور مقصد و حجم تولید در جهان برای تعیین امکان صادرات، و پتانسیل بازار شناسایی می شود.
بخش سوم یا بخش فنی: شامل تامین ماشین آلات مورد نیاز، تعیین زمین و در صورت نیاز پیدا کردن تامین کنندگان است.
بخش چهار یا بخش مالی: جهت محاسبه سود و زیان کسب و کار از لحظه تاسیس و آغاز به کار آن بررسی می شود.

برای اطلاعات بیشتر مطالب زیرا 

در صورت نیاز به طرح توجیهی مهاجرت(طرح توجیهی انگلیسی) یا بیزینس پلن مهاجرت با موسسه سپینود شرق تماس حاصل فرمایید.

تهیه شده در گروه تولید محتوی سپینود شرق
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه سپینود شرق می باشد. .

نظرتان را ثبت کنید